Vēsturiskiaktīvs Raiskumā ir izveidojies kā Sociālā tūrisma kooperatīvs .

Ko mēs ar to saprotam?

Pats jēdziens “sociālais tūrisms” ir jaunradīts, lai uzsvērtu mūsu darbības pamatprincipu – izmantojot kopienas kopīgo resursu, kopā radīt vislabāko un padarīt tūrisma fenomenu nevis par uzņēmējdarbības monopolu, bet gan rast katram aktīvam mūsu novada iedzīvotājam, mājražotājam, prasmīgam meistaram savu vietu un lomu uzņemot mūsu novada apmeklētājus.

Mūsu piedāvātie pārgājieni ir detalizēti izstrādāti pasākumi, kuru pamatā ir aktīva kustība kombinācijā ar vides un vēstures izglītojošiem elementiem,  mūsu sagatavoto pavadoņu darbs un rūpes  par mūsu viesiem.  Dalībniekam nav jāuztraucas pat par dzeramo ūdeni, bet pusdienu piknika pauze sniedz iespēju viesiem relaksēties un baudīt dabisko vidi, kamēr turpat uz uguns tiek pagatavotas karstas uzkodas, vārīta tēja un uzklāts mielasts no mūsu pašu – Raiskuma mājsaimniecībās svaigi pagatavotiem/izaudzētiem produktiem. Mēs nodrošinām visu, sākot no tējas krūzēm, beidzot ar svaigāko sieru un rītā ceptu maizi.

Protams, to visu varētu nedarīt, palikt pie katra paša mājās gatavotām sviestmaizēm. bet mūsu virsmērķis ir nevis vienkārši izmīdīt Raiskuma pasakainā meža āres, bet gan, ar mūsu – Raiskuma iedzīvotāju kopīgo resursu – mūsu dabas un kultūrvēsturisko mantojumu atbalstīt mūsu pašu Raiskuma saimniecības.

Laipni aicinām ciemos savus viesus pie mums Raiskumā!

Ar cieņu,

Vēsturiskiaktīvs Raiskumā komanda

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search