Raiskums

Mēs Raiskumieši –  esam izveidojuši sociālā tūrisma kooperāciju, veicinot vietējo iedzīvotāju iesaisti mūsu tūrisma programmu  veidošanā un norisē, tādējādi sniedzot atbalstu novadam, un, vienlaicīgi – nodrošinot mūsu pasākumiem labāko iespējamo garšu un kvalitāti.

Mūsu kooperācijas smagsvars un programmu autors ir ANDRIS GEIDĀNS-viduslaiku vēstures entuziasts un pētnieks ar vairāk kā 20 gadu pieredzi vēsturiskajā rekonstrukcijā. Ceļošanas pieredze, vadot tūristu grupas pasaulē, kā arī dziļi personīga interese un aizrautība par viduslaiku vēstures periodu Latvijā ļauj radīt augstvērtīgākās tūrisma programmas, atklājot viesiem savu dzimto novadu – Raiskumu.

Personīgi ielūdzam un personīgi uzņemsim viesus, kuri vēlas pievienoties kādai no mūsu piedāvātajām aktīvās atpūtas vai vēsturiskās pieredzes ekspedīciju programmām. Mūsu veidotās skolēnu ekskursijas ir patiešām izcilas. Mēs to saucam arī par dabas terapiju. Uz tikšanos pie mums Raiskumā!

Kooperācija ''Vēsturiskiaktīvs Raiskumā''

ir vainagojums gadu desmitus ilgai pieredzei tūrismā, dabas piedzīvojumā un vēsturiskajā rekonstrukcijā. Veicinot un attīstot sadarbību Raiskuma un Pārgaujas novada aktīvo iedzīvotāju lokā, mēs saudzīgi un personīgi atbildīgi veidojam dabai, tradīcijai un kultūrvēsturiskajai videi draudzīgu Ceļojumu un Piedzīvojumu klāstu. Tā mēs varam dalīties savā pieredzē, padarot ceļotāju viesošanos pie mums īpašu un neaizmirstamu. Ceļojums ir Pieredze un Daba ir Šūpulis 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search