Kolektīvs piedzīvojums Bruņinieka ceļojums

Viena diena bruņinieka dzīvē vecpuišu ballīte

Bruņinieka ceļojums ir pārgājiens  mežonīgā apvidū 12 km garumā, soļojot pa tūkstošgadīgām takām, kura laikā tiek izdzīvota viena pilna diena viduslaiku bruņinieka dzīvē.

Programma piemērota kolektīviem un draugu kompānijām, svinībām un gaviļniekiem, vecpuišu ballītēm. Pasākuma ”galvenais viesis” tiek aprīkots un ekipēts kā viduslaiku bruņinieks, pārējie dalībnieki –  bruņinieka ieroču nesēji.

Ceļojumā dalībniekiem tiek nodrošināti viduslaiku bruņojums un ekipējums, laikmetam raksturīgo ieroču atdarinājumi, pavadoņiem –  šķēpi un pārējais pavadonībai nepieciešamais. Viss aprīkojums tiek izmantots, lai veiktu vēsturiskās aktivitātes un uzdevumus ceļā, kas saturiski pietuvināti iespējamajiem izaicinājumiem viduslaiku bruņinieka dzīvē, balstoties uz vēstures avotiem un liecībām.

Vēsturiskās aktivitātes

– Šķēpmešana apvidus apstākļos

– “Aļņa” medības ar loku un bultām (”nomedītais alnis” tiek celts galdā bruņiniekam un vina pavadoņiem pusdienu maltītē)

– “Mežacūkas” šaušana ar arbaletu

– Tuvcīņas un tālcīņas ieroči darbībā

Pargājiena laikā pusdienu piknikpauze pie ugunskura, baudot Raiskuma labumus, kas īpaši izraudzīti viduslaiku karavīra maltītei .

 Video fiksācija

Nodrošinām norises video filmējumu augstas kvalitātes izšķirtspējā, pārgājiena noslēgumā pārgājiena Īpašais viesis saņems Micro sd atmiņas karti ar nofilmēto materiālu 1 un vienīgajā eksemplārā.

Obligātās prasībaslaikapstākļiem un gadalaikam atbilstoši, bezceļa apvidum piemēroti apavi un apģērbs.

Fotogalerija

Pieteikumi/jautājumi:

raiskums@vesturiskiaktivs.lv, vai zvanot pa tel. Andrim: 2 9 161 120