Komanda

Komanda

Profesionāls ceļojumu gids un grupu vadītājs 20 gadu garumā. Ceļojis pa pasauli gan ar ceļotāju grupām, gan individuāli. Latvijas Vēsturiskās rekonstrukcijas kustības ciltstēvs un gandrīz visu nozīmīgāko Latvijas vēsturisko festivālu tematiskais veidotājs un organizators. Svēti pārliecināts, ka vēsturei ir iespējams pieskarties.Tāpat pārliecināts arī par to, ka mežs ir obligāts ceļojuma posms, lai vai kur tu dotos. Mūsu MEŽĀ mīt leģendāru Letu vēstures gars, kuru pieredzēt un atklāt nozīmē – spert soli pretim Mītiskajam sevī un Patiesajam vēsturē

Andris Geidāns

''Vēsturiski aktīvs'' idejas autors un veidotājs, grupu vadītājs un gids ar pasaules pieredzi. Patiess iedvesmotājs

Meistars (kaula un raga apstrāde Seno rotu kalvē Cēsu Livonijas ordeņa pilī).Mūziķis.Vienkārši gundrinieks.Gatavs nenogurstoši stāstīt, rādīt un iedvemot tos,kam patiesi interesē viss,ka saistīts ar viduslaiku rekonstrukciju, kaula un raga apstrādi, folkloru, mūziku un vēsturi.

Viesturs Āboltiņš

Meistars.Mūziķis. Pasaules apceļotājs.

Ieva zin tik daudz folkloras dziesmu, ka dziedot tās, pietiktu veselam gadalaikam. Papildus tam Ieva ir viduslaiku programmu autore un gide Cēsu Livonijas ordeņa pilī.

Ieva Kalniņa

Dziesmotā folkoras dvēsele ar zelta stīgām, lakstīgalas balsi un debesu zilu acu skatienu.

Esmu kokgriezējs pēc nodarbošanās. Pirms dzīves Latvijā lokšaušana, jājot zirga mugurā, bija neatņemams manas ikdienas papildinājums, ko ceru iedzīvināt arī šeit.

Antal Kovacs

Ungārs - liels zirgu mīļotājs, galdnieks un lokšāvējs

Līga ir izcila ārstniecības augu zinātāja, dabas mīļotāja, vērotāja un stāstniece. Īts dabas cilvēks. Ilgus gadus darbojusies kā gide Zvārtes ieža dabas takās. Jau 2 sezonas Līga Eglīte ir dārzniece Cēsu Livonijas ordeņa pilī. Viņas veidotais pils dārzs ir patiesi izcils!

LĪga Eglīte

Zāļu sieva,gide un Cēsu Livonijas ordeņa pils dārzniece

papildus visam vēl arī zemessargs NBS

Gints Polis

Īsts Raiskuma patriots, zemnieks un mācītājs

Juris Vaits

Palīgs darbos un nedarbos, labā roka virknē pārgājienu

Kārlis Rublis (Kaža)

Mūsu pelēkais kardināls Raiskumā. Vietējais Raiskumietis, kaislīgs makšķernieks ar zelta rokām

Elīna Geidāne

Grupu koordinatore, aizkadra balss un palīdzīgā bite