Par mums

Vēsturiski aktīvs Raiskumā

ir vainagojums gadu desmitus ilgai pieredzei tūrismā, dabas piedzīvojumā un vēsturiskajā rekonstrukcijā. Veicinot un attīstot sadarbību Raiskuma un Pārgaujas novada aktīvo iedzīvotāju lokā, mēs saudzīgi un personīgi atbildīgi veidojam dabai, tradīcijai un kultūrvēsturiskajai videi draudzīgu Ceļojumu un Piedzīvojumu klāstu. Tā mēs varam dalīties savā pieredzē, padarot ceļotāju viesošanos pie mums īpašu un neaizmirstamu. Ceļojums ir Pieredze un Daba ir Šūpulis 

Mēs Raiskumieši –  esam izveidojuši sociālā tūrisma kooperāciju. Iesaistot talantīgus vietējos iedzīvotājus mūsu tūrisma programmu  veidošanā, sniedzam atbalstu novadam, vienlaicīgi – nodrošinot mūsu pasākumiem labāko iespējamo garšu un kvalitāti.

Mūsu kooperācijas smagsvars un programmu autors ir ANDRIS GEIDĀNS-viduslaiku vēstures entuziasts un pētnieks ar vairāk kā 20 gadu pieredzi vēsturiskajā rekonstrukcijā. Ceļošanas pieredze, vadot tūristu grupas pasaulē, kā arī dziļi personīga interese un aizrautība par viduslaiku vēstures periodu Latvijā ļauj radīt augstvērtīgākās tūrisma programmas, atklājot viesiem savu dzimto novadu – Raiskumu.

Personīgi ielūdzam un personīgi uzņemsim viesus, kuri vēlas pievienoties kādai no mūsu piedāvātajām aktīvās atpūtas vai vēsturiskās pieredzes ekspedīciju programmām. Mūsu veidotās skolēnu ekskursijas ir patiešām izcilas. Mēs to saucam arī par dabas terapiju. Uz tikšanos pie mums Raiskumā!

MŪSU PUBLISKĀ DARBĪBA 2009-2016

GODESVERDERA 1378 – pastāvīgi padzīvota, publiski pieejama, viduslaiku aktivitātēm īpaši veidota apmetne laika posmā no 2009. gada jūnijā līdz 2010. gada novembrim (FOTO)

ĀRAIŠU KAUJA 2011, Āraišos, Geidānmuižā – sadarbībā ar Amatas novada pašvaldību (FOTO);

RĪGAI 810  svētku viduslaiku norises – sadarbībā ar Rīgas pilsētu (FOTO/VIDEO)

Vikingu dienas Grobiņā, Seeburg 2013, roksāga ”Senā Kursa”, sadarbībā ar pilsētas pašvaldību

Livonijas svētki „WENDENE 1378″ – ikgadējās viduslaiku dienas Cēsīs, sadarbībā ar Cēsu pilsētu, laika posmā no 2009. līdz 2011. gadam

Viduslaiku svētki Cēsu Livonijas Ordeņa pilī, Wendene 2011

Vikingu dienas Grobiņā „SEEBURG 2011″ – sadarbībā ar Grobiņas pilsētu.

Vikingu dienas Grobiņā „SEEBURGA 2016”, bugurts – sadarbībā ar Grobiņas pilsētu.